Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zavojnatka albin?

Dobry den prosim vas mohl by mi nekdo poradit ohledne zavojnatky??Pred nejakou dobou mi uplne ztratila barvu takze misto oranzove mam uplne bilou,zkousela jsem ruzne doplnkove krmivo ktere mi doporucili v akvatere ale bohuzel nic nezabralo a uz vazne nevim co stim.Za kazdou radu budu velice rada ja i moje Bozenka predem dekuji:-)

Dobry den moc dekuji za odpoved,ale zavojnatku nemam jen jednu,akvarium je 150 litrove takze si mylim ze prostoru ma urcite vice nez dost.PH se meri pravidelne a je tak jak by melo byt,teplota vody je taky vzdy stejna,a vymena vody je taky vzdy pravidelna, dekuji

jak to přesně vypadá, že ztratila barvu? zkuz to trochu rozepsat...takhle se nedá určit, co je příčina. Kdyby byla albín, tak je albínem už od začátku.

Jinak některé zbarvení je dané jenom červeným barvivem, které když se nepřidává v dostatečné míře do krmiva, tak časem zmizí.

zdravim,nevim byla cela oranzova a ted ma asi jen tri oranzove flicky,to s tim barvivem mi rikali taky ze se nektere jen nejak barvou napichovavaji tak mi dali nejake ruzne krmiva co to podporuji ale vubec to nezabralo.je to teda uz delsi dobu ale porad nic.a uz vazne nevim.jedem ten oranzovy flek je teda takovy vystouplesi uz delsi dobu cca 5 mesicu

Ahojky, já mám taky 200l akvárko a v něm závojnatky, a mám u jedné stejný problém který ale trvá již tak 7 měsíců, sice mi nesbělala celá ,ale jen ji sbělala celá hlava, nebo spíše taková ta čepice nebo jak se to jmenuje prostě hlava. Dříve byla taky celá oranžová a teď má bílou hlavu Jí normálně, plave a je čilá jako ostatní, evidentně jí to nevadí. Taky přidávám spec.krmivo na zbarvení a nic. Že Boženku zdravíme

Zdravím
mě se někdy stává že mi rybky vyblednou když mám nějakou domu vypnuté osvědlaní třeba když příjdu ze školy a zapnu to nebo je možné že jí to dělá prostředí či má možná nějakou nemoc tak snad jsem aspoň trochu pomohla ať to dobře dopadne a hodně štěstí v chovu:-):-):-)