Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cichlida papouščí

Prosím vás, jakou zkušenost máte s Cichlidou papouščí, docela se mi líbí a chtěla bych si ji koupit do akvária. Prosím napište mi kolik na akvárko litrů, jestli je hodně náchylná atd... Předem moc děkuji.

Tak 100l akvárium, hooooodně dobrý filtr, často odkalovat dno (klidně co týden), jednoho samce a tři samice to snad snese - docela "chytré" ryby... nám bez problémů žrali Sera cichlidí granule a živé malé cvrčky, semtam i menší žížalu ze zahrady... opravdu ale nadělají, jako každá velká ryba a paradoxně mají rády čistou vodu (která ryba ne)...
Jinak souhlas s tím, že papouši jsou spíš takové "obludky"... :-D
Víc info na www.rybicky.net