Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Halančíci

Vážení přátelé,před mnoha a mnoha lety jsem se věnoval chovu halančíků,ovšem z rodiných důvodů jsem toho nechal,a dnes bych se rád k jejich chovu vrátil,v okamžiku kdy jsem začal shánět chovné jedince jsem zjistil že tyto ryby už skoro nikdo nechová a když tak roznanitost druhů je minimální.Proto bych Vás rád požádal o tipy kde objevit rody např. Notobranchius,Pterolebias,Cynolebias ale i Aphiosemion nebo Epiplates.Předem děkuji za spolupráci.Anechte si prosím rady typu že nejvíce jich je v pralesích Ituri a poddobně:-).Śalom.

Halančíci se sehnat u nás dají :-)
momentálně mám k dispozici
A.marginatum
A.primigenium
S.cauveti
S.brueningi
F.oeseri
F. gardneri
N.guentheri
N.foerschi
Riv.ornatus
S.reticularus
Kompletní seznam je na mých stránkách davidkilli.blog.cz

Ahoj Gagale, snažil jsem se Tľ kontaktovat přes meil uvedený na davidkilli.
Sháním 4+6 australanú (jsem z Bratislavy a v těchhle vedrech jsem měl po návratu z práce v akvárku leda tak rybí polívku... :-().
Pťíští víkend budu v okolí F-M, byla by šance? (prý jsi někde odtamtud...).

Poprosím mejl na kaga@kaga.cz

Moc díky