Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bojovnice

Zdravím,mám malý dotaz.

Delší dobu mám rozjeté akvárko s bojovnicí(1 samec), neonkami (15) a platami.Všechno šlape s nimi žádný problém a všem se tam snad líbí-usuzuji z toho, že již dlouho nebylo žadné úmrtí.

Nevím,co to mé rodiče napadlo,ale jednou se vrátili z města a dovezli mi další betu, samozřejmě samce.A teďka mi nastala otázka co s ním.Do společného akvárka jsem ho samozřejmě dát nemohla a tak skončil v kouli- vím, že je to nevhodné pro ryby,nemá tam ani topítko a vzduchování a ani filtr-proto každý den měním 1/3 vody(3 litry).
Zdá se mi však, že má slepené ploutvičky a já nevím co mu chybí.Když ho dovezli,vypadal v pořádku,ploutve měl ,,načechrané". Myslíte, že je to vodou,či je nemocný.Jinak vypadá uplně normálně.Teplotu vody se snažím udržovat na 25,ale jak čtete výše, vodu často měním a proto stále kolísá. Poraďte prosím co dělám špatně.

Děkuji za odpovědi...

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Výměna vody u bojovnice každý den je na závadu pokud nepřekrmuješ, beta je labyrintní ryba takže nen… poslední
dgj 26.08.2012 18:28
dgj

Výměna vody u bojovnice každý den je na závadu pokud nepřekrmuješ, beta je labyrintní ryba takže není nutné vzduchování (nadechuje se u hladiny). Problém s ploutvemi by mohl být projevem nemoci, kterou je třeba řešit co nejdříve. (hodiny hrají roli nikoliv dny)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru