Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ancistrus mezi krevetami?

dobry den, mam 20l akva a v nem par krevetek, chtela jsem tam dat jeste neco a tak me napadlo, muze byt mezi krevetami ancistrus? A hlavne spis jestli by vubec mohl byt v takove velikosti akvaria?, vim ze sme je tenkrat meli ve 100l akva a byli docela velky, takbych ho nerada koupila a nechala ho svou hlouposti umrit a trapit ho

No...že by to bylo vyloženě týrání bych si asi netroufla říct, pod tímhle pojmem si představuju spíš bettu v "bettáriu", on je ten ancík více méně celej den zalezlej a vyleze akorát v noci, nebo když se krmí, taky bych řekla, že nemá nikterak zvlášť vysokou inteligenci na to, aby si to nějak výrazně uvědomoval, nicméně odpovídající a vhodné podmínky by to pro něj určitě nebyly a spokojenější by byl alespoň v padesáti litrech...

Ja si to myslela, tak tam necham jen krevetky. No mela jsem prvni 3, dve red chery a jednu nevim co, mam ji z hornbachu, tam sem si brala 3 zluty akorat mi dali dve a jednu uplne jinou, ale prezila z nich nejdyl. Pak sem zjistila, ze jsou to jen samci, tak sem jim jeste koupila ted 3 samicky. Ve zveraci totiz davaj jen samce v domeni, ze si toho nikdo postupem casu nikdo nevsimne

Obecně si myslím, že kombinace Ancáků, krevetek a drobných živorodek je nejlepší možná, ale zároveň to chce velké akva...Krunýřovci si nevšímají ničeho co se občas hejbne pokud to nejsou nitěnky a podobně, krevetky rozhodně nežerou dokud nejsou mrtvé.