Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ancistrus mezi krevetami?

dobry den, mam 20l akva a v nem par krevetek, chtela jsem tam dat jeste neco a tak me napadlo, muze byt mezi krevetami ancistrus? A hlavne spis jestli by vubec mohl byt v takove velikosti akvaria?, vim ze sme je tenkrat meli ve 100l akva a byli docela velky, takbych ho nerada koupila a nechala ho svou hlouposti umrit a trapit ho

Obecně si myslím, že kombinace Ancáků, krevetek a drobných živorodek je nejlepší možná, ale zároveň to chce velké akva...Krunýřovci si nevšímají ničeho co se občas hejbne pokud to nejsou nitěnky a podobně, krevetky rozhodně nežerou dokud nejsou mrtvé.