Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Betta samec+ Betta samice+ Black molly+ šnek akvarijní+ párek pavích oček+ 3 raci mramoroví spolu?

Mohou spolu být Betta samec+ Betta samice+ Black molly+ párek pavích oček+ 3 raci mramoroví? V 125 l akváriu s ukrýtem a rostlinkami? Zatím tam mám jen Betta samec+ Betta samice+ Black molly a vycházejí v pohodě, můžu tam teda přidat šnek akvarijní+ párek pavích oček+ 3 raci mramoroví? Co se stane? Jak moc je pravděpodobné, že mi raci sežerou limnophila sessiliflora, která je v písku. Písek je po celém akváriu, pouze tři menší kameny a úkryt HRAD, je to vhodné? Děkuji za všechny rozumné odpovědi.

125 l akvárko je dost velký, aby si všichni dali pokoj ... hlavně musíš raky krmit a nesmí hladovět ... jinak si začnou hledat potravu jinde :/ a to by nebylo pro ostatní obyvatele dobré .... mam raka normálně s pavími očky a když má plný pupek, tak si jich nevšímá :)