Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kořen

Dobry den mám dotaz mám kořen z lesa byl asi 2 měsíce v sudu a je vyvařen vypadá super ale jak se vyvařil vyteklo trocha smůly mám to dát do akvárka,je to asi 2 cm a asi 1mm široká škvírka se smůlou.

Děkuji moc za odpovědi ale spíš si asi kořen koupím,tento co jsem chtěl dát do akvárka není nahnilí ani plesniví a vypadá že už byl ve vodě ale našel jsem ho kousek od lesa takže asi těžko jediné co na něm je že má na sobě smůlu jinak nepouští do vody nic(do kýble :D musel jsem ho mýt namočený ve vaně :D :D)