Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Váha velkého akvária?

Prosím Vás, kolik by mi zhruba vážilo (resp. s jakou nosností počítat) akvárium o 1000 litrech?

Jak je možné, že mi spousta akvaristů říká, že kolem 1,7 tuny? Přece nádrž musí vážit pořád jen nějak tu tunu (1 l = 1 kg cca), nehledě na tom, kolik a jak těžkých kamenů budu mít uvnitř. A pochybuju, že samotné sklo se stojanem by vážilo 0,7 tuny...

Děkuji

calculator.php V tomhle kalkulátoru se dá spočítat skoro všechno. Váha je sice přibližná ale tak pokud máš selský rozum tak si dokážeš sečíst váhu štěrku i s vodou a techniku si musíš hold zvážit pokud chceš co nejpřesnější odhad. A Raději počítej s větší váhou, lepší naddimenzovat než poddimenzovat.