Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vrubozubec paví u dna

Ahoj mám asi 7cm vrubozubce pavího a asi 6cm kančíka citronového jsou ve 300L společně s ostatníma rybama ještě asi před měsícem byli v pohodě ale pak jsem přišel a vrubozubec měl okousané ploutve asi od kančíka a teď ten vrubozubec leží u dna a skoro vůbec se nehýbe nevíte někdo co s ním je? A je možné že by se vrubozubec takhle nechal ?

Předmět Autor Datum
No nechal - umírá. Do tak malého AQ ani kančík, ani vrubozobec nepatří. je to pro ně strašně malé.…
JanaP 28.02.2017 17:42
JanaP
wow takže díky za odpověď hádám že mi napsal někdo kdo v životě dravé ryby nechoval protože jen blbe…
dsadsadasdsad 01.03.2017 19:06
dsadsadasdsad
Zklidni hormon, na to tady nikdo není zvědavý. Žádný rozumný chovatel by tak velkou rybu do 300 l ne…
JanaP 02.03.2017 08:43
JanaP
Já jsem klidnej celou dobu jenže se zeptám co s tou rybou je protože se v nemocech nevyznám a vy my… poslední
dsadsadasdsad 04.03.2017 23:02
dsadsadasdsad

No nechal - umírá.

Do tak malého AQ ani kančík, ani vrubozobec nepatří. je to pro ně strašně malé. A předpokládám, že zřejmě nemáš vůbec vhodné ryby do toho AQ.

wow takže díky za odpověď hádám že mi napsal někdo kdo v životě dravé ryby nechoval protože jen blbec napíše že do 300L kančíci a vrubozubci nepatří když tam mám 3 ryby :) akvárium je 120x50x50 takže bych to nesváděl na místo navíc jsem psal že jsou to mláďata

Zklidni hormon, na to tady nikdo není zvědavý. Žádný rozumný chovatel by tak velkou rybu do 300 l nedal. Máš pro ně větší AQ až vyrostou? Pokud ne, tak uvažuj o darování nebo prodání. A ty jsi na ně odborník? Řekla bych, že ne.

Já jsem klidnej celou dobu jenže se zeptám co s tou rybou je protože se v nemocech nevyznám a vy my teda začnete vypisovat jakýsi keci o malých akváriich? tady fakt už může radit každej...300L pro kančíka citronoveho pakeříčkovce a vrubozubce málo? tuhle osádku jsem řešil delší dobu a všichni říkaly že jim to v pohodě bude stačit. Takže díky za radu a jděte si chovat ty vaše neonky v kouly

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku