Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vrubozubec paví u dna

Ahoj mám asi 7cm vrubozubce pavího a asi 6cm kančíka citronového jsou ve 300L společně s ostatníma rybama ještě asi před měsícem byli v pohodě ale pak jsem přišel a vrubozubec měl okousané ploutve asi od kančíka a teď ten vrubozubec leží u dna a skoro vůbec se nehýbe nevíte někdo co s ním je? A je možné že by se vrubozubec takhle nechal ?

wow takže díky za odpověď hádám že mi napsal někdo kdo v životě dravé ryby nechoval protože jen blbec napíše že do 300L kančíci a vrubozubci nepatří když tam mám 3 ryby :) akvárium je 120x50x50 takže bych to nesváděl na místo navíc jsem psal že jsou to mláďata

Já jsem klidnej celou dobu jenže se zeptám co s tou rybou je protože se v nemocech nevyznám a vy my teda začnete vypisovat jakýsi keci o malých akváriich? tady fakt už může radit každej...300L pro kančíka citronoveho pakeříčkovce a vrubozubce málo? tuhle osádku jsem řešil delší dobu a všichni říkaly že jim to v pohodě bude stačit. Takže díky za radu a jděte si chovat ty vaše neonky v kouly