Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Betta Bojovnice nemoc

Dobrý den!

Moc prosím o radu. Koupili jsme před třemi měsíci rybku Bojovnici. Byla to zvědavá zářivá rybička a poslední týden se dost omezila v pohybu a jen tak visela u hladiny. Jen do jídla občas zobla, když jsme jí dali. Dnes na ni koukám, že se její stav hodně zhoršil. Už nežere, je taková zašedlá a hubená. Připadá mi, jakoby měla i trochu pokroucené ploutvičky. Téměř se nehýbe, jen visí u hladiny a dýchá. Nevíte někdo prosím, jestli se jí dá nějak pomoct? Akvárko má čisté, používáme kapky Betta H2O Conditioner, jídlo má od začátku stejné.

Moc děkuji!

Iva Vašková

Co v tom akvárku máte (rostliny, dno, kořeny,...), jaký má objem, jaký máte filtr, jak odkalujete, a jak často měníte vodu? Rybku utraťte, je s ní ámen. Může tam být něco špatně a nebo máte smůlu a je to choroba - sázím na parazity (žábrohlísti, byčíkovci, hmyzomorky)