Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hnojiva

Dobry den chtěl jsem se vas zeptat zda mam začit použivat hnojivo v akvariu 600l založene 28 listopadu dno ma zasobni substrat nutribasis a volcano red .Nadrž je středně zarostla .svitim zatim od 8h do 12h .Pak od 14 h do 18h.Otazka zno zda začit použivat hnojivo PMDD Komplex PLUS + Vita Plant -Tekuty uhlik a kolik přesně každy den děkuji za odpověd Libor.

Tekutý uhlík je ve skutečnosti glutaraldehyd, to bych vynechal úplně. Je to takový šidítko.
S tín PMDD plus, je otázka jestli je pro vás vůbec vhodné. Zalezi čím a jak krmíte ryby a jakou máte vstupní vodu a jak často ji měnite. Problém je, že PMDD plus vám do akva dodá vše včetně fosforu a dusíku. Jenže v nádrži často chybí jen něco. A ty ostatní prvky co nechybí se začnou hromadit a je zaděláno na problém. Taky je blbé že už je to namíchané dopředu v určitém poměru, takže nemáte šanci si to vyladit dle vlastních potřeb. Každý má ten poměr spotřeby živin jiný.
Já být vámi, tak si zjistím co mám za vodu a co v ní chybí a tím prvkem hnojím :-) U mě je třeba ve vodě málo K a Mg, čili dodávám jen tyhle dva prvky ve formě K2SO4 a MgSO4x7H2O. Fosfor dodává krmivo pro rybičky a dusičnany mám ve vstupní vodě + zase krmení.

CBD exceeded my expectations in every way thanks <a href=https://www.cornbreadhemp.com/blogs/learn/hemp-vs-marijuana>what's the difference between cannabis and hemp</a> . I've struggled with insomnia on years, and after tiring CBD pro the key time, I finally trained a loaded evening of calm sleep. It was like a force had been lifted off the mark my shoulders. The calming effects were indulgent despite it profound, allowing me to meaning slow obviously without sensibility punchy the next morning. I also noticed a reduction in my daytime anxiety, which was an unexpected but allowed bonus. The cultivation was a bit rough, but nothing intolerable. Overall, CBD has been a game-changer inasmuch as my nap and anxiety issues, and I'm appreciative to have discovered its benefits.