Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vadí vata rybičkám?

Dobrý den, zajímalo by mě jestli zakoupené rostlinky které mají kořeny ve vatě můžu dát do akvária tak jak jsou (i s vatou).
Aby pak z toho něco nešlo a nevadilo to rybkám.
Díky za odpověď.

Dobrý večer, rostlinky se mneji od vaty uplne ocistit a pak zasadit do kamínku. Pokud ale zostalo na korenech trochu vaty, tak to asi nevadi ale kedze korene idu vsetky do kamínku tak rybkám by ta trocha nemala vadit. Pokud by rostlinky zustali ve vate, uhynuli by.

Mimochodem ani ve kvetinaci nemohou zustat aby ste to nepochobyli nasledovne: Vyndat rostliny z akvaria,pak z kvetinacu, ocistit od vaty, dat spät do kvetinacov a nasledne v akvariu zasadit to kamínku. TAKHLE NE,POKUD NECHETE,ABY POSTUPNE UHYNULI.Nezabudnite ich hnojit a pridavat CO2.Lenze pre moje 200 litrove balenie CO2 nebolo,tak iba hnojím.