Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podozrivé správanie rybičky v akváriu

Dobrý deň, chcel som sa vás spýtať či by ste mi nevedeli poradiť. Moja rybička sa zo dňa na deň stala menej aktívnou a celý čas trávi iba schovaná v úkryte a vylezie iba keď úkryt nadvihnem a niekedy ostane stáť len tak na mieste aj keď rybičkám podávam potravu. Nevšimol som si na rybičke žiadne príznaky najznámejších chorôb rybičiek. Raz sa mi toto už s jednou rybičkou stalo a po týždni zomrela :(. Akvárium už funguje niečo cez 3 a pol mesiaca. Akvárium odkalujem a čistím každý týždeň a s ním aj filter. Mám akváriový set 54l zo super zoo. RYBIČKA NORMÁLNE BÝVALA VEĽMI AKTÍVNA NO UŽ TO TAK NIEJE. Ďakujem vám vo pred za odpoveď.

Dobrý deň,
dá sa Vám poslať foto akvária? Aký je to druh ryby? Bolo akvárium zabehnuté? Prvá chyba je, že čistíte akvárium a filter v jeden deň. Ako ten filter čistíte?
P.S. Pre nákup akvárijných setov atď. odporúčam navštíviť Invital shop. A tam ak si kupujete akvárijný set či samostatné akvárium, vyberte si invital fine set/akvárium. Žiadna superzoo.