Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Betta a kamarádi :)

Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat na pár otázek po založení nového akvária? Mám od včera založené akvárko, na dně mám substrát Invital Japanese Soil Powder a zasazené nenáročné rostliny. Chtěla bych do akvárka dát Beťáka, nějaké další vhodné rybičky, krevetky a šneky. Mohu se zeptat kdy co mohu do akvárka dát? A jaké jsou vhodné? Děkuji moc

vhodné rybičky k bette tak lahko nenájdeš,betta je obvykle velmi nespoločenská,v spoločnosti iných rýb sa buď začne schovávať,alebo sa z nej stane velmi agresívny člen akvária,ktorý bude napádať a odháňať všetko,čo sa v akváriu pohne,krevetky obvykle bude vnímať ako spestenie jedálnička a ako každá labyrintka,velmi rada vykusuje šnekov z ulity,hlavne pokial sú dostatočne malé,velkým a preňu "tvrdým" druhom ako ampullaria obvykle neublíži,ale menšie druhy velmi rýchlo zdecimuje.....radšej zožeň k beťákovi 5-6 samičiek,tie sa medzi sebou nezabíjajú a budeš mať zaujímavé divadlo,keď sa beťák bude pred nimi predvádzať....

CBD exceeded my expectations in every way thanks <a href=https://www.cornbreadhemp.com/blogs/learn/how-much-cbd-oil-do-i-give-my-dog>how much cbd can i give my dog</a> . I've struggled with insomnia on years, and after tiring CBD for the first time, I for ever practised a complete night of restful sleep. It was like a force had been lifted misled my shoulders. The calming effects were gentle yet scholarly, allowing me to roam slow logically without sensibilities groggy the next morning. I also noticed a reduction in my daytime anxiety, which was an unexpected but acceptable bonus. The cultivation was a minute earthy, but nothing intolerable. Whole, CBD has been a game-changer inasmuch as my nap and uneasiness issues, and I'm thankful to keep discovered its benefits.