Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem listonohové mají jen pár milimetrů

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Asi před měsícem a půl jsem si založila akvárko s listonohy od firmy Clementoni. Měli by být 3-4 cm velcí, ale mají jen pár milimetrů. Vše jsem udělala podle návodu. Čím to může být? Děkuji
Změna předmětu, původně: listonohové
Změna kategorie, původně: Ryby (Kurt)

1. Jestli máš pocit, že upozornění na zbytečnost zakládat na totožné téma stále nová a nová vlákna je potřeba něco řídit, tak se omlouvám. Na ředitele si hrát opravdu nechci, "ředitelů" je tady na poradně víc než dost ;-)
2. Pokud je použití tučného písma prohřešek, doporučuji tuto možnost z nabídky fontů raději úplně odstranit. A pro jistotu i italiku, co kdyby jí nedej bože taky někdo použil...
3. Vadí. Stejně jako mnohým jiným a nejspíš i tobě, viz. další nově vytvořené vlákno o listonohovi, které si sám ze stejného důvodu uzamkl :-D